Hakkımızda

Firmamız 1996 yılında Perpa Ticaret Merkezi´nde euro teknik olarak kuruldu. Firmamız pistonlu ve vidalı kompresör satışı ve teknik hizmet konusunda teknik kadrosunu kurup yoluna devam eti.

2000 yılında ilk ithalatını İtalyan  ABAC  firmasından  İtalyan  kompresör  kafaları, kompresör aksamları ve çek valfleri´ni getirerek gerçekleştirdi ve Türkiyede satış hizmeti vermeye başladı. 2002 yılında EUROCOMP KOMPRESÖR markasını tesciliyerek kompresör sektöründe kendi ürününü satmaya başladı ve kalite standartını devam karar alındı.

İTALYAN DEVİ OMER S.P.A ile anlaşıp  OMER  zımba ve çivi çakma makinalarının ithalatına başladı.  Temel konu hava üreten ve hava ile çalışan makinalar oldu. 2005 yılında havalı gurubuna havalı el aletlerinide ilave ederek yoluna devam etti. 2006 yılında firma yabancı ortak alarak Ek Omer Teknik Makine San. Dış. Tic. adını aldı ve Perşembe pazarında satış ofisi kurdu.  Yeni yatırımla beraber ortadoğuya  ihracat  yapmaya  başladı.  2007  yılında  pvc  sektöründe  yeni  yatırımlarla ihracatına hız kazandırdı.

Bugün merkez ofisi  Karaköy´de olan  Ek Omer Teknik  ilerleyen dönemde hedefi olan kaliteli ürünler portföyine yenilerini ilave ederek hizmet vermeye devam edecektir.

TOP